Materiál na tvoření

Milí rodiče,
budeme rádi za přebytečný materiál, který využijeme pro výtvarnou a tvůrčí činnost – roličky od toaletního papíru (pevné, aby se z nich dalo vyrábět), bavlnky, (ne)barevné papíry a lepenky, barevná pet víčka, umělohmotné uzavíratelné větší kyblíky (třeba od jogurtů), lékařské špachtle atd. a také podle aktuální sezóny za plody – ovoce, zeleninu, dýně, obilí aj. (na vaření, pečení, tvoření, výzdobu…).
Stále vybavujeme keramickou dílnu, kam by se nám hodily vidličky, nože, kulaté kartáče
na vlasy, jakékoli hřebínky, válečky se vzorem i bez, podložky na krájení potravin, mačkadla
na česnek, škrabky na zeleninu, houbičky aj. Máte-li doma nadbytečné kusy, budeme za ně rádi.
Také Vám rádi pomůžeme od CD s dětskou hudbou, DVD s pohádkami či dětských encyklopedií, které doma vyřadíte.

Předem děkujeme za jakékoli zmíněné předměty!