Informace k začátku roku

Vážení rodiče,
MŠ Bellova zahajuje školní rok 2022/2023 již zítra – 1.9.2022. Na dveřích do hal v MŠ naleznete rozdělení dětí do jednotlivých tříd.

Scházecí třída je od 6:30 třída Soviček, ze které si paní učitelky odvádějí děti do svých tříd dle provozu jednotlivých tříd (níže). Během odpoledne pak postupně děti odvádí do konečné třídy Soviček, kde si je po skončení provozu Vaší třídy vyzvedáváte, pokud tak neučiníte dříve.

Provoz jednotlivých tříd
Sovičky 6:30-16:30
Berušky 7:00-15:45
Sluníčka 7:30-15:55

Prosíme, doneste vašim dětem do MŠ:
– hrníček vhodný do myčky,
– oblečení do MŠ,
– oblečení na ven (rozdílné od toho do MŠ),
– náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, kalhoty, tričko, dát do sáčku do skříňky),
– pyžamko,
– batůžek.
Kartáček a pastu dětem prosíme nenoste.

Schůzka s rodiči všech dětí proběhne v pondělí 5.9.20212 od 16:30 na školní zahradě, v případě nepřízně počasí uvnitř MŠ. Tato schůzka bude zároveň schůze SRPŠ, kde bude zvolen nový předseda SRPŠ. Prosíme Vás o hojnou účast.

Děkujeme a těšíme se na vás!