Uzavírání školního roku 2022/2023

Vážení rodiče,
prosíme, abyste do čtvrtku 29.6.2023:

• vyklidili skříňku svého dítěte v šatně (vyjma přezůvek a oblečení do MŠ), a to i v případě, kdy bude navštěvovat MŠ během letního provozu,
  • odnesli z MŠ vašim dětem všechny boty, deštníky, plyšáky, hrneček, obrázky a výrobky aj.,
  • probrali ztráty a nálezy v šatnách,
  • děti, které nebudou navštěvovat MŠ v příštím roce, vraťte, prosíme, Vašim učitelkám všechny čipy, které jste obdržely a to:
  • ten, kdo nebude přítomný na prázdninovém provozu, nejpozději ve čtvrtek 29.6.2023 (poslední den budeme zvonit),
  • ten, kdo bude přítomný na prázdninovém provozu nejpozději ve čtvrtek 24.8.2023 (poslední den budeme zvonit)
  • záloha za vrácené čipy Vám bude vrácena koncem srpna/začátkem září. Děti, které mají v MŠ sourozence, mohou svůj čip/y převést po domluvě s učitelkami na něj).

Na čtvrtek 30.6.2022 nechejte dětem jen přezůvky, věci na převlečení do MŠ a na ven, příp. pyžámka pro ty, kdo budou odpočívat. Všechny tyto věci poté prosíme odneste domů.

Děkujeme a přejeme hezké léto! 😊