Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání

v době prázdninového provozu v MŠ Bellova 2

Na základě vyhlášky č. 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání, v platném znění, vnitřní směrnice č. 12/u, o úhradě úplaty za předškolní vzdělávání v době omezení provozu školy, tj. v době prázdninového provozu od 12. 8. do 23. 8. 2019 stanovuji na 250,- Kč.

Platba je tedy stanovena takto:

Červenec: neplatí se nic, MŠ je celý měsíc uzavřena

Srpen:částka 250,- Kč, jednotná platba pro všechny děti, které do MŠ v srpnu budou nebo nebudou docházet.

Platí se obvyklým způsobem.

Výše stravného se nemění: 35,-Kč děti 3 až 6 let, 39,- Kč děti 7 let.

Kritéria a bodové zhodnocení pro prázdninový provoz 2018/2019

1. Děti z mateřských škol v Kohoutovicích, jejichž rodič je samoživitel a je zaměstnaný (100 bodů)
  2. Děti z mateřských škol v Kohoutovicích, jejichž rodiče jsou oba zaměstnaní (50 bodů)
  3. Děti z jiných městských částí dle výše uvedených bodů (30 bodů)