Začátek školního roku.

Vážení rodiče, ač to tak zatím nevypadá, školní rok v naší školce začne stejně jako na jiných školkách 1.9.2020. Úprava schodiště bude dokončená do konce prázdnin.

Provoz začíná v 6:30 a končí v 16:30 hodin.

Na dveřích budou 1.9. viset seznamy dětí a vy tak budete mít přehled, do které třídy spadáte.

První den počítejte s tím, že Vás zahrneme potřebnými papíry mezi které bude patřit bezinfekčnost a zmocnění k vyzvedávání dětí. Tyto papíry jsou pro nás nejdůležitější. Děkujeme předem za jejich vyplnění.

I nadále trvají zvýšená hygienická opatření, proto prosíme buďte ohleduplní k ostatním lidem a použijte při vstupu desinfekci a v prostorách školky se zdržujte v rámci možností co nejkratší dobu.

Celý kolektiv naší MŠ se na Vás všechny moc těší, až společně přivítáme nový školní rok.