Volný schodišťový prostor v MŠ

Vážení rodiče,
V prostoru školy prosím nezanechávejte sáně, boby ani jiné sportovní potřeby. Vzhledem k uzavření prostor schodiště a vstupu pouze na čipy se prostor schodiště i pod schodištěm stává vnitřním prostorem školy, kde platí pravidla hygienická i bezpečnostní stejně jako v celé školce. Máme tedy odpovědnost za čistotu a bezpečnost prostoru.
Prostor je denně udržován čistý a suchý tak, aby nikdo neuklouzl a nezranil se a uzpůsoben tak, aby byl bezpečný. Proto není možné nechávat zde sportovní pomůcky jako jsou sáně, boby, kola, koloběžky… Pro uzamčení kol a koloběžek slouží stojan u vstupu.
V zimním období je péče o tento prostor mnohem náročnější, proto prosím respektujte zákaz odkládání sportovního náčiní včetně sáněk a bobů. Není to bezpečné a nemůžeme odpovídat za Váš majetek po dobu pobytu vašeho dítěte ve školce.
Děkujeme, kolektiv MŠ